Opinie o Nas

Dlaczego warto kupić projektor


Filmy na świeżym powietrzu na podwórku i warte miliony dolarów prezentacje w sali konferencyjnej mają jedną wspólną cechę: projektory multimedialne sprawiają, że są one możliwe. Przenieś swoje ulubione produkcje, gry lub pokazy slajdów poza ekran, aby uzyskać wyraźny obraz, który możesz udostępniać dużym i małym grupom z taką samą wyrazistością.

Projektory

  • nowość
Anker Projektor mobilny Nebula Apollo Anker Projektor mobilny Nebula Apollo
Producent: Anker
Cena: 2 281,99 zł
szt.
zobacz więcej
Asus Projektor F1 FHD/1200L/Wireless/HDMI Asus Projektor F1 FHD/1200L/Wireless/HDMI
Producent: Asus
Cena: 3 931,99 zł
szt.
zobacz więcej

Jak wybrać projektor


Większość projektorów jest w stanie współpracować z różnymi źródłami mediów, ale wiele z nich jest przeznaczonych do zastosowań specjalnych, takich jak projektory kina domowego. Weź pod uwagę podstawowe przeznaczenie urządzenia, a także miejsce, w którym będzie ono ustawione. W ten sposób można wybrać urządzenie o określonych funkcjach, takich jak rozrywka lub konstrukcje skoncentrowane na danych, które są zgodne z potrzebą wyświetlania arkuszy kalkulacyjnych lub slajdów. Pomyśl o najważniejszych cechach, takich jak te:

Rozmiar ekranu: Niektóre urządzenia mogą wyświetlać obrazy prawie 40 razy większe niż 50-calowy telewizor.
Odległość rzutu: Jak dużo miejsca będzie pomiędzy projektorem a ekranem
Oszacowanie światła otoczenia: Kontrolowane oświetlenie pomaga uzyskać najlepszy obraz z projektora wideo

Projektory do kina domowego a projektory biznesowe


Projektory kina domowego wytwarzają głębokie czernie i bogate kolory, aby symulować, jak obrazy pojawiają się w zaciemnionym kinie, więc musisz być w stanie kontrolować oświetlenie otoczenia w pokoju. Jeśli nie możesz, poszukaj urządzeń o wyższej jasności i bądź przygotowany na inwestycję w lepszej jakości ekran odblaskowy. Projektory te są również dobre dla sportu, filmów 3D, gier wideo i slajdów zdjęć. Kina domowe mają bardziej miękkie wentylatory i dodatkowe porty HDMI, aby bezproblemowo połączyć się z systemem kinowym.

Projektory biznesowe są częścią linii narzędzi do prezentacji audiowizualnych, które najlepiej nadają się do spotkań i nauczania w klasie. Te projektory danych są jaśniejsze niż kina domowe, więc nie wymagają kontrolowanego oświetlenia. Przeszkody i otwarte okna nie wpływają na jakość obrazu. Najlepiej sprawdzają się w przypadku obrazów nieruchomych, takich jak wykresy lub slajdy, ale są również kompatybilne z projekcjami multimedialnymi. Podobnie jak projektory do kina domowego, zazwyczaj posiadają port HDMI do łączenia z laptopami i innymi urządzeniami.


Projektory mini


Większość projektorów waży mniej niż 20 funtów, co ułatwia ich montaż, transport i konfigurację. Spośród wszystkich dostępnych konstrukcji, projektory pico są najbardziej przenośne. Te kieszonkowe urządzenia mieszczą się w torebce, torbie na laptopa lub teczce. Kompaktowa konstrukcja nie umniejsza jego mocy wyświetlania; przy wadze poniżej 3 funtów, miniprojektory mogą nadal wyświetlać wyraźny obraz dla małej grupy osób. Oprócz poręcznego stylu projekcji, projektory pico charakteryzują się również najdłuższą żywotnością lampy spośród wszystkich konstrukcji.

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Infolinia:

Telefon: 000 000 000

Email: example@example.com

Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
raty przez internet leasing przez internet
Sklep internetowy Shoper.pl